Najdete mne

Kurz maminky na rodičovské dovolené - chceme umět "chytit" naše děti

Nový fotokurz pro maminky na rodičovské dovolené
začínáme v lednu 2018 - 8 lekcí

Na podzim jsem si pro vás připravila lahůdku. Zábavný a odlehčený seminář věnovaný základům focení. Během 8 lekcí projdeme různé zajímavé fotografické disciplíny a navíc se naučíte ovládat svůj fotoaparát.

Uvidíte, jak používat světlo, zjistíte, jak fotit při špatných světelných podmínkách. Mojí specialitou je ale dovést vás k tomu, jak zachytit to, co chcete fotkou říci a pokud nevíte co to je, tak to během kurzu zjistíte. Čekejte mnoho nových informacích, podaných zábavnou formou a spoustu inspirace. Kurz zakončíme výstavou. Po kurzu možnost bezplatných konzultací na FB Atelier Líšeň. 
Přihlaste se do kurzu

Cena: 1.900,-Kč (včetně poplatku za hlídání dětí)
 

Možná jde o poslední kurz - končím rodičovskou dovolenou:))) 
Tyto kurzy byly v minulosti velmi úspěšné - například zde ukázka 
a vznikly i tyto pracovní listy pro maminky
nebo s výstavou a ohlasem v médiích zde
recenze: Lucie Zahradníková Byla jsem na celodennim kurzu a bylo to super!!! Ten den silene rychle utekl. Klidne by mohl trvat i nekolik dni, jelikoz je stale co trenovat a spousta dotazu.
Vsichni jsme byli zaujati, zabrani do foceni a zkoumani nasich fotoaparatu. Hlavne do toho jak nam to pani Eva vse prednasela a jak nas ucila fotoaparaty pouzivat. Foceni me moc bavi a konecne jsem se naucila pouzivat a rozumnet zakladnim funkcim ve svem fotoaparatu. Za me proste jednicka s tisice hvezdickami.
Valérie Peclová  - majitelka Fit Club Valérie - Doporučuji všem , ženám i mužům, všem, kdo mají digitální zrcadlovku a fotí stále na auto :) Jednoduchým způsobem se naučíte pracovat se svým fotoaparátem a budete mít krásné fotky...a o to přece jde :) Eva je příjemný člověk, na jejím kurzu vám bude fajn :) 
Klára Krchňavá - zakladatelka lesních školek v Líšni Na Evině kurzu jsem po dlouhé době vytáhla foťák a zjistila jsem, jak ho neznám! Netušila jsem, co mám doma za poklad a díky pár hodinám jsem nahlédla a dostala možnost foťák dobře využít. Informace, podpora, společné konzultace:) Díky za možnost, teď budeme já a foťák spolu dobře žít a tvořit!
ukázka: Petra má dvě děti. Ráda fotila už před porodem, pak se ale její fotografické pokusy smrskly na pár momentek, které nesmějí chybět v rodinném albu. Ale víc nic. „Už se mi moc nechtělo těžkou
zrcadlovku vytahovat, protože jsem většinou byla ověšená dětmi, věcmi, tlačila jsem kočárek a bylo potřeba vytáhnout spíš vlhčený ubrousek nebo něco k jídlu než foťák,“ vysvětluje. Díky kurzu už zase vnímá foťák „jako kámoše, vyjadřovací prostředek a trochu i jako lék“.